Brandové focení vaší značky

Váháte, zda brandové focení vaší značky je to pravé pro vás? Tvoříte web a obsah na sociální sítě, ale nemáte dostatek autotentických fotografií? Přesně pro vás je tu brandové focení pro značku. Vyberte si ten pravý balíček přesně pro vás.

Zuzana Hurná brandové focení Praha a Hodonín
Brandové focení s Vendy - Podnikání efektivně
Brand foto pro Uspořádaný domov Zuzana Hurná fotografka Praha
Brandové focení s Erikou z Uspořádaný domov
Zuzana Hurná brandové a business focení Praha a Hodonín
Fotografka Linda
Zuzana Hurná brandové a business focení Praha a Hodonín
Focení s Kompetentní účetní s.r.o.

Co je brandové focení?

Vaše značka potřebuje tvář! A to tu vaši! Vaši klienti totiž nechtějí nakupovat anonymní služby nebo produkty. Chtějí vidět za značkou příběh, úsilí. Chtějí vidět lídra, který stojí za svou značkou, svými produkty, službami.

Pokud i vy chcete mít krásné brandové fotky, které můžete používat na vašich sociálních sítích, webových stránkách, v reklamních materiálech, tak jsem ten pravý brand fotograf v Praze a okolí pro vás. 

Zuzana Hurná brandové a business focení Praha a Hodonín

Business portrét jinak

Brandová fotka je vlastně business portrét (česky též byznys portrét), který je ale více osobní. Nemusí plnit všechna zarytá pravidla, ale brandová fotka má ukázat vaši osobnost. Brand fotka vypráví příběh vaší značky, který budou vaši klienti milovat! 

Focení pro značky na míru

Pod mým vedením vytvoříme společně sadu fotek, která bude o vás a vašem příběhu. O vaší společnosti, za kterou pevně stojíte. Pomůžu vám se stylingem, výběrem místa i tématy. A že se neradi fotíte? Od toho tu jsem já. Budeme mít společně dostatek času, abyste se mohla uvolnit a nakonec nebudete foťák vůbec vnímat. Můžu vám slíbit, že se brzo přestanete stydět a focení si užijete.

Zuzana Hurná brandové a business focení Praha a Hodonín
Focení s vizážistkou Kačkou

U tohoto typu focení je nejlepší, pokud si předem ujasníme, k čemu mají fotky sloužit, jak je to s lokací (zda budeme fotit na jednom místě nebo na vícero), jak budete chtít fotky použít (zda budou jen na webu nebo je potřebujete do tiskových materiálům případně knih/časopisů), zda budete chtít zajistit make-up artist nebo ne. Pobavíme se o vaší společnosti, o jejím konceptu a o tom, kdo je její ideální klient. Probereme ale i třeba vhodné oblečení.

Jak probíhá brand focení se mnou?

Business portrét Míša - fotografka Zuzana Hurná brandové focení Praha
Brand foto s Míšou, foceno v Café Pilates Praha
Zuzana Hurná brandové a business focení Praha a Hodonín
Focení s firmou Kompetentní účetní s.r.o.

Jestli stále hledáte, kdo je pro váš ten nejlepší brand fotograf v Praze, tak se mi ozvěte a domluvíme si nezávaznou konzultaci. 

Stáhněte si ZDARMA průvodce “7 tipů pro brandovou fotografii”, který vás provede přípravou na vaše brandové focení.