Kdo jsem

Zuzana Hurná fotografka brand Praha Hodonín

Foceno @KaterinaStranskaFoto

Zuzana hurná

Tak jako hodně žen o sobě neumím moc mluvit (ani psát). K tomu, že jsem se nechala sama vyfotit, mě stálo opravdu hodně sil, tak asi jako většinu z vás. Vím, jak se cítíte a pomůžu vám překonat váše obavy.

A teď k tomu kdo jsem. Jsem především máma 3 úžasných dětí, které často můžete vídat na mých sociální sítích. Fotce jsem se začala věnovat už kolem roku 2010, kdy jsem dostala první APS-C zrcadlovku. Jak to tak bývá, věnovala jsem se hlavně focení dětí na mateřské a rodičovské dovolené. Následoval nástup do banky a hrozivě málo času na focení. 

To jsem si ale vynahradila na mateřské s posledním dítětem. Kamarádka tehdy zakládala projekt USPOŘÁDANÝ DOMOV a já jsem mohla být u úplných začátků dnes už úspěšné firmy. Moje pomoc spočívala ne jen ve fotkách, ale také v dalších věcech týkajících se grafiky, fungování na sociálních sítích a samozřejmě i organizace domova. Toto období mi neskutečně dalo a pomohlo mi utříbit myšlenku na brandové focení. 

Dnes chci pomáhat ženám a mužům, kteří se snaží postavit na nohy svoji značku nebo ji jen posílit. Těm, kteří chtějí ukázat svoji tvář svým klientům. Těm, kteří chtějí být “tváří své značky”! 

Podívejte se do mé galerie nebo si přečtěte více o brandovém nebo rodinném focení. Pokud se chcete objednat na konzuktaci zdarma nebo přímo na termín focení, použijte formulář nebo kontakty ZDE.

Bude mi ctí být fotografem vaší značky!

I'll show you how

Budu moc ráda, když mě budete sledovat na mých sociálních sítích na instagramu, facebooku nebo linkedin. Stejně tak se můžete dole na stránce přihlásit k odběru novinek.

Vaše Zuzana