Rodinné focení

"Existuje jen jeden způsob, jak zastavit čas.
Fotografie!"

Toužíte po krásných rodinných forografiích? Pak jsem tu pro vás. Sama jsem máma a vím, jak čas rychle letí. Od narození prvního syna ukládám fotky za každý měsíc. Babičky totiž máme daleko, tak chtěly být také v obraze. Díky tomu, si je můžeme my nebo kdokoliv z rodiny prohlédnout v naší online galerii. A jsem neskutečně ráda, že to těch už více než 12 let pořád držím, protože se k těm fotkám opravdu několikrát do roka vracíme a nostalgicky si je prohlížíme. Sice je to práce, ale ve finále je to to jediné, co nám po dětech doma zůstane, až nám vyletí z hnízda.

Pája a Maty

Ne každý má focení tak moc v lásce jako já a je to pochopitelné, protože obyčejný cvak vám většinou krásnou fotku neudělá. Za mými fotkami stojí roky tréningu, vzdělávání, práce po nocích a taky spousty a spousty fotek v koši.

Postupem času jsem se i já zlepšovala a proto jsem dneska už schopná vytvořit takovou sadu fotografií, ke které se budete rádi vracet a budete, tak jako my doma, nostalgicky vzpomínat na to, jaké to bylo, když ty vaše děti byly opravdu děti, když se učily chodit, když šly poprvé do školky nebo do školy nebo když jim vypadl první zub. 

Pokud vás neoslovují online galerie, můžete si z fotek vytvořit fotoknihu nebo si je nechat vytisknout a umístit do krásného velkého fotoalba.

Pája a Maty
Vtipne vodni foceni
Nika se zmrzlinou

Říkáte si, že vaše děti nebudou pózovat?

O pózy přece ale vůbec nejde. Naopak. Pokud budeme venku, bude nejlepší, když i děti budou hrát, můžou běhat, tančit, schovávat se, sbírat kamínky, šišky nebo květiny, můžou se válet po zemi  a prakticky cokoliv je napadne. Proto se toho vůbec nebojte!

Strnulé pózy nejsou nic pro mě a ani pro většinu dětí. I pokud by si děti sebou  nepřinesly dobrou náladu, tak s tím společně něco uděláme a jejich náladu doufám zlepšíme. 

C E N Í K

3.800

2.500

Cestovné je u všech balíčků stejné. Po Praze je doprava ZDARMA, mimo Prahu pak 10Kč/km.

Pokud budet chtít fotit v ateliéru, ráda vám poradím s jeho výběrem. Cena za pronájem se přičítá k ceně focení. V Praze mohu doporučit FACTORY Photo Studio.